Wynajem Monterów

Jesteśmy na rynku od 2014 roku w tym czasie zbudowaliśmy dobry wizerunek firmy dzięki maksymalnemu zaangażowaniu w wykonywane zlecenia. Wspomagaliśmy firmy w realizacjach projektów małych oraz tych większych. W naszym dorobku mamy swój udział w realizacjach Gliwickiego dworca czy też „Podium”. Posiadamy zgrany zespół spawaczy i monterów o wysokich kwalifikacjach oraz wieloletnim doświadczeniu, dlatego nie boimy się żadnego nowego wyzwania.

Branża metalurgiczna wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia wiemy o tym. Dlatego posiadamy w naszej załodze certyfikowanych kontrolerów jakość VT2 oraz kontrolerów wymiarowych z doświadczeniem w branży metalurgicznej od ponad 10 lat. Stąd mogą być Państwo pewni, że wszystkie połączenia spawane oraz elementy składane są najwyższej jakości, kontrolowane na każdym etapie produkcji.

 

Wynajem monterów konstrukcji stalowych

Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych:

  • Montaż konstrukcji stalowych
  • Spawanie konstrukcji stalowych
  • Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych
  • Kontrola jakości konstrukcji stalowych

Wykonywanie zleceń na hali produkcyjnej wg. dokumentacji powierzonej, naprawy konstrukcji stalowych, prefabrykacja , projektowanie drobnych konstrukcji 3D wraz z wizualizacjami przedprodukcyjnymi.