Oferty pracy

Зварювальник 135 MAG в Завадському

  • Spawacz MAG 135 konstrukcji stalowych (czarna stal)
  • Testy spawalnicze - próbki doczołowe i pachwinowe BW i FW w pozycjach: PB, PF
  • Hala produkcyjna w miejscowości Zawadzkie
  • Spawanie konstrukcji ram dźwigów, zbiorników (w tym ciśnieniowych)
  • Апарат зварювальний МАГ 135 металоконструкцій (чорна сталь)
  • Зварювальні випробування - стикові і галтельні зразки BW і FW в положеннях: PB, PF
  • Виробничий цех у Завадському
  • Зварювання кранових рам і резервуарів (включаючи баки під тиском)

Cechy oferty pracy

DoświadczenieSpawanie pod badania MT, UT
Opis stanowiskaPróby spawalnicze - PB, PF
WymaganiaDoświadczenie w pracy jako spawacz konstrukcji metalowych minimum 4 lata
Oferujemyzatrudnienie na pełen etat z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych,

Зварювальник 135 MAG в Завадському Spawacz MAG 135 konstrukcji stalowych (czarna stal) Testy spawalnicze – próbki doczołowe i pachwinowe BW i FW w pozycjach: PB, PF Hal...

Зварювальник 135 МАГ в Олесно

Praca na stanowisku:

Spawacz MAG 135 konstrukcji stalowych (czarna stal).
Testy spawalnicze - próbki doczołowe i pachwinowe BW i FW w pozycjach: PB, PF .
Hala produkcyjna w miejscowości Olesno.
Spawanie prefabrykatów na hali produkcyjnej do wentylacji, filtracji.
Możliwość pracy w nadgodzinach.

РобоTа:

Зварювальник металоконструкцій МАГ 135 (чорна сталь).
Зварювальні випробування - стикові і галтельні зразки BW і FW в положеннях: PB, PF.
Виробничий цех в Олесно.
Зварювання збірних елементів виробничого цеху для вентиляції та фільтрації.
Можливість працювати понаднормово.

DoświadczenieW spawaniu pod badania MT i UT
Opis stanowiskaPróby spawalnicze - PB, PC, PF
Wymaganiaminimum 3 lata doświadczenia

Зварювальник 135 МАГ в Олесно Praca na stanowisku: Spawacz MAG 135 konstrukcji stalowych (czarna stal).Testy spawalnicze – próbki doczołowe i pachwinowe BW i FW w pozycja...