724 636 802
biuro@reimsprojekt.pl
Gliwice
Polska

O nas:

jesteśmy na rynku od 2014 roku w tym czasie zbudowaliśmy dobry wizerunek firmy dzięki maksymalnemu zaangażowaniu w wykonywane zlecenia. Wspomagaliśmy firmy w realizacjach projektów małych oraz tych większych. W naszym dorobku mamy swój udział w realizacjach Gliwickiego dworca czy też „Podium”. Posiadamy zgrany zespół spawaczy i monterów o wysokich kwalifikacjach oraz wieloletnim doświadczeniu, dlatego nie boimy się żadnego nowego wyzwania.

Branża metalurgiczna wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia wiemy o tym. Dlatego posiadamy w naszej załodze certyfikowanych kontrolerów jakość VT2 oraz kontrolerów wymiarowych z doświadczeniem w branży metalurgicznej od ponad 10 lat. Stąd mogą być Państwo pewni, że wszystkie połączenia spawane oraz elementy składane są najwyższej jakości, kontrolowane na każdym etapie produkcji.

Zakres działalności:

– Wynajem pracowników

spawacze , ślusarze , monterzy , operatorzy maszyn, pozostali pracownicy produkcji

– Konstrukcje stalowe ; montaż , spawanie, zabezpieczanie antykorozyjne , kontrola jakości

wykonywanie zleceń na hali produkcyjnej wg. dokumentacji powierzonej, naprawy konstrukcji stalowych, prefabrykacja , projektowanie drobnych konstrukcji 3D wraz z wizualizacjami przed produkcyjnymi