724 636 802
biuro@reimsprojekt.pl
ul. Wolności 191 , 41-800 Zabrze
Polska

Działalność REiMS Projekt koncentruje się głównie na wykonywaniu usług związanych z wykonywaniem konstrukcji stalowych. Dla naszych klientów wykonujemy elementy ze stali w oparciu o powierzoną dokumentację techniczną oraz według zaleceń klienta dotyczących szczególnych wymagań związanych z produktem i stosowania w trakcie jego realizacji opracowanych wcześniej technologii na każdym etapie wykonywania zlecenia. Dodatkowo oferujemy cięcie blach wodą i laserem wraz z możliwością przygotowania programu wypalania na bazie rysunków odręcznych, komputerowych. Wypalone detale mogą być ze stali czarnej, nierdzewnej lub aluminium.

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, który starannie dobieramy. Posiadamy spawaczy, ślusarzy, kontrolerów jakości oraz operatorów maszyn. Produkowane przez nas elementy są najwyższej jakości.

 

 

 

Oferujemy

– spawanie metodami 135/136 , 111 , 141
– prefabrykację konstrukcji stalowych małych i tych większych
– naprawy konstrukcji producenta gwarancyjne i pogwarancyjne
– wzmacnianie konstrukcji nośnych
– mobilne usługi spawalnicze
– projektowanie i wykonywanie drobnych konstrukcji stalowych, w tym; konstrukcji schodów, balustrad, najazdów (również dla osób niepełnosprawnych), bram, zbiorników nieciśnieniowych, koszy i palet transportowych
– wykonywanie przyrządów, narzędzi do produkcji masowych